Biorezonans

Testy metodą biorezonansu
za pomocą urządzenia Scaner 3D-CELL

Na czym polega test metodą biorezonansu?

Test metodą biorezonansu ma na celu ocenę energetyczną organizmu, wydolność skanowanych organów oraz ocenę stopnia rozwoju wykrytego problemu zdrowotnego.

Dzięki najnowszej dostępnej technologii badanie biorezonansowe odbywa się poprzez specjalne słuchawki zakładane na głowę. Urządzenie emituje fale elektromagnetyczne, które przechodzą przez organizm.

Na podstawie metod biorezonansu ustalono charakterystyczne dla danych tkanek, narządów, komórek, składników budowy komórek, czy nawet DNA i chromosomów widma oddziaływań w zakresie fal elektromagnetycznych. Widma te zawierają zbiór częstotliwości tych fal, które przepuszczane przez ludzki organizm, czy to w formie prądu elektrycznego, czy jak w przypadku urządzenia Skaner 3D, w formie impulsów elektromagnetycznych podawanych w odstępach milisekud przez układy mikrochipów wewnątrz słuchawek nausznych na poziomie głowy, dają różny poziom przewodnictwa (oporu).

Jak przygotować się do badania?

  • W dniu badania nie pić kawy ani napojów wysokoenergetycznych,
  • 3 godziny przed badaniem nie spożywać jakichkolwiek posiłków.

Poziomy przewodnictwa są rejestrowane przez czujniki i przetwarzane przez oprogramowanie komputerowe, a następnie porównywane ze wzorcami zdrowych i chorych komórek, tkanek, narządów.

W finalnym etapie obróbki informatycznej przedstawia obraz ciała ze wskazaniem na informacje o miejscach nieprawidłowego funkcjonowania tych tkanek, narządów, komórek itd.

Analiza ta dodatkowo ukazuje informacje o zagrożeniach mikrobiologicznych w tych narządach wskazując aktywne patogeny takie, jak wirusy, bakterie, pierwotniaki, grzyby, czy pasożyty.

Testy metodą biorezonansu jest bezpieczny!

Urządzenie do rezonansu komputerowego emituje fale elektromagnetyczne bezpieczne dla człowieka. Fale nie są odczuwalne podczas badania. Analiza składu ciała nie powoduje skutków ubocznych i jest bezbolesny.

Co najważniejsze kontrola stanu organizmu poprzez urządzenie Skaner 3D daje możliwość doboru najskuteczniejszej formy terapii urządzeniami zawierającymi generatory impulsów elektrycznych, czy elektromagnetycznych w celu eliminowania zagrożeń związanych z obecnością drobnoustrojów patologicznych wywołujących określone stany chorobowe.

Napisz do mnie

Dziękuję za Twój mail. Twoja wiadomość jest dla mnie ważna, dlatego odpowiem tak szybko jak to tylko możliwe.

Nieczytelny? Kliknij i pokaż nowy obrazek. captcha txt